У Житомирі не пропрацював і місяця єдиний у місті чайний клуб «Дон Пуер», розташований у сквері на вулиці Лятошинського.
Очевидно, карантинні обмеження та невелика кількість клієнтів, не дали закладу розвиватися далі.
Шкода, що влада таким чином знищує бізнес!