З 12 березня призупиняється курсування громадського транспорту, міських та міжміських автобусів і маршруток по всій Житомирській області.
Про це йдеться в постанові Кабінету Міністрів України №154 від 24.02.2021 року: на території регіонів із «червоним» рівнем небезпеки призупиняється курсування всіх регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом.
Тому вже відзавтра курсувати міський, приміський та міжміський транспорт в Житомирській області не буде.
За порушення карантину – штрафуватимуть




