Через недотримання карантинних та профілактичних заходів у Житомирській області щодня реєструються нові випадки захворювання на коронавірусну інфекцію та зростає кількість летальних випадків внаслідок захворювання на COVID-19.
Про це 19 березня повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.
Так, від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, померли:
78-річна жителька Коростишівського району;
60-річна жителька Малинського району;
83-річна жителька Радомишльського району;
двоє чоловіків віком 56 та 62 роки та 71-річна жінка — жителі міста Житомир;
75-річний житель Лугинського району;
54-річний житель Народицького району;
двоє чоловіків віком 68 та 49 років та 58-річна жінка — жителі міста Бердичів;
двоє жінок віком 74 та 73 роки та 80-річний чоловік — жителі міста Новоград-Волинський;
двоє чоловіків віком 74 та 94 роки — жителі Андрушівського району;
87-річний чоловік та двоє жінок віком 58 та 66 років — жителі Житомирського району.
Наразі на Житомирщині зареєстровано 1021 летальний випадок від COVID-19




