Прочитали уже, скільки минулої доби померло від ковіду людей в нашій області?
Звернули увагу, що це в основному бабусі та дідусі?
Вакцини Зеленського та Степанова чомусь до них не доходять, хоча весь цивілізований світ у першу чергу вакцинує стареньких – бо це найбільша група ризику.
Коли вакцинувалася королева Англії, то основний критерій – не те, що вона королева, а те, що їй за 90…
Але це цивілізований світ. У нашому “Бантустані” під проводом видатного діяча Бунечка, коли роблять вакцинацію і залишаються зайві дози, то поруч чомусь немає ні бабусь, ні дідусів. Зате завжди є підлеглі самого Бунечка, які без краплі сорому забирають собі у мешканців області дорогоцінну вакцину.
Житомир уже обурювався з приводу підлеглих Бунечка Остапченка та Шароварка – молодих та здорових, бо хворі не змогли б працювати на такій посаді і з такою інтенсивністю, які забрали собі у дідусів та бабусь нашої області дорогоцінну вакцину.
А тепер – ще один кричущий факт: вакцину вкололи самому прес-секретареві Бунечка Юрію Мельнику! Цьому молодому “талантові” десь 25 років. Це йому в першу чергу треба вакцина?
Команда Бунечка своєю безсовісною приватизацією вакцинування в області нагадує товстунів з ленінградського міському комуністичної партії, які під час блокади німцями Ленінграда об\’їдалися делікатесами та упивалися французькими коньяками, а сотні тисяч ленінградців в цей час помирали з голоду…






