За вчора отримали дозу вакцини від коронавірусу 3 919 українців. Всього з початку кампанії зі щеплення провакциновано 290 566 громадян.
Про це повідомив в Facebook міністр охорони здоров\’я України Максим Степанов.
Дві дози вакцини отримали дві людини. Жодного щеплення не було зроблено в Херсонській та Київській областях. Лідером по вакцинації за минулу добу став Київ – 790 ін\’єкцій.
Житомирська область – 616 випадків/ 80 щеплень.
Українців прищеплювали 58 мобільних бригад, також імунізація проводилася в 153 прищепних пунктах.
Станом на 3 квітня в лист очікування вакцинації від COVID-19 записалися 403 066 осіб.




