Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Сергей Форест: Уход Кастро в отставку не означает, что красный флаг над Кубой опущен
Сергей Форест: Уход Кастро в отставку не означает, что красный флаг над Кубой опущен

Уход Кастро в отставку не...

 • Сергей Форест: Уход Кастро в отставку не означает, что красный флаг над Кубой опущен
  Сергей Форест: Уход Кастро в отставку не означает, что красный флаг над Кубой опущен

  Уход Кастро в отставку не...

 • "Готуйтесь до виборів, панове", - Міха Чаплига

  ГОТОВЬТЕСЬ к выборам, господа....

 • На скільки за рік збільшив свої статки директор, який вже більше 30 років керує Житомирським автодор ...
  На скільки за рік збільшив свої статки директор, який вже більше 30 років керує Житомирським автодор ...

  Очільник житомирського "автодора" є одним...

 • Житомиряни вкотре, всупереч бездіяльності міської влади, домоглися в суді призупинення будівництва Т ...
  Житомиряни вкотре, всупереч бездіяльності міської влади, домоглися в суді призупинення будівництва Т ...

  Не вперше житомирська міська влада...

Новини
Що сталося із житомирським депутатом Герасименком?

Що сталося із житомирським депутатом Герасименком?

8 квітня 2021
Ще ніколи Житомир не мав такого скромного і соромязливого народного депутата, як Ігор Герасименко. Назвати Ігора Леонідовича Герасименка просто яловим політиком – це нічого не сказати. Вже і оголошення на кшталт «Розшукується народний депутат!» у Житомирі поширювали, щоб розворушити команду нардепа, Вже і репліки лунали звідусіль, вже й на сесіях Житомирської міської та Житомирської обласної рад лунали нагадування та запрошення для участі у їх роботі Ігора Герасименка. А пан Герасименко вперто не хоче демонструвати своє бажання працювати на благо громади. Ні, звичайно, до свого тезки Ігора Бакая, якого житомиряни вибрали до Верховної Ради влітку 2000-го року, Герасименку ще далеко, бо нинішній «слуга народу» хоча б на сесії ходить до Верховної Ради України. Але у всьому іншому навряд чи у середовищі житомирської громади залишиться вдячна згадка про часи депутата –Героя України.

Що сталося із житомирським депутатом Герасименком?

Найцікавіше, якщо на початку каденції ВРУ, яку народ обрав у липні 2019-го року, Ігор Герасименко був у компанії таких же депутатів «двієчників», як і Дмитро Костюк, а Богдан Кицак за свою позицію стосовно продажу української землі зазнавав цілковитої обструкції у своєму Бердичівському окрузі. До цього ж переліку можна було й віднести і нардепа Сергія Кузьміних, який зявляється перед виборцями Чуднівського округу вкрай епізодично, якщо не сказати , що аж дуже рідко.

Але, починаючи із грудня 2020-го року, а тим паче – із січня 2021-го, народні депутати від «Слуг народу» у Житомирській області неабияк оживили свою роботу. Дмитро Костюк у Новограді-Волинському активізувався до темпів і масштабів, які дивують вже бувалих політиків та громадських активістів. Богдан Кицак також не цурається своїх виборців і ледь не щотижня нагадує про себе хоча б ставленням до питань життя виборців Бердичівського району. Навіть Сергій Кузьміних на фоні скандалу із «чуднівським сміттям» розпочав активну діяльність. Так, Кузьміних виглядає непереконливо, а його епізодичні появи серед виборців у Чуднові, Романові чи Любарі лише дратують людей. Але ж нардеп хоча б імітує свою діяльність на окрузі.

Тим паче, що «Слуги народу» на Житомирщині сьогодні суттєвим чином пожвавили свою діяльність. Найпершим чином – через появу в області народного депутата Арсенія Пушкаренка , який віднедавна очолив обласну партійну організацію «Слуг» на Житомирщині. Можна сказати, що неабияким чином на авторитет «слуг» позитивним чином впливає і активна діяльність голови Житомирської облради Володимира Федоренка, який часто буває у регіонах області і щоденно відгукується на ті чи інші проблеми, які відчувають полісяни.

Але при всьому цьому нардеп Ігор Герасименко буквально зник із поля уваги житомирян. Вже й вибори до місцевих рад минули, і фракція «Слуг народу» у Житомирській міській раді про себе нагадує ледь не на кожній сесії. А народного депутата ні на сесіях, ні на заходах у місті Житомирі ніхто ніколи і ніде не бачив. Не виявляє активності нардеп Герасименко і через популярний сьогодні ФЕЙСБУК. Навіть фахівці, які уважно стежать за розвитком політичних процесів на Житомирщині, не втямлять, що ж таке відбулося із нардепом, який обирався в образі офіцера, Героя України і патріота із прекрасною репутацією. Сьогодні у І.Л.Герасименка немає ні авторитету, ні прихильності, ні навіть поваги у середовищі житомирської громади. Житомиряни, як ті круглі сироти, живуть і бідкаються у своєму колі проблем, яких не хоче і не може вирішувати ніяка гілка влади. Ну, а нардеп, як то кажуть, пішов у глибоке підпілля. І як тут бути?

Автор статті: Сидір Ковпак

На головну сторінку

«    Квітень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Новини