В Україні, попри загальну стабілізацію, в деяких регіонах спостерігається “надскладна ситуація” з COVID-19. Найбільші проблеми спостерігаються в Києві, Київській, Львівській та Полтавській областях.
Про це написав міністр охорони здоров\’я Максим Степанов в Facebook.
Він зазначив, що ці регіони продовжують перебувати в “червоній” зоні підвищеної епідемічної небезпеки.
“Ситуація там залишається надскладною. Дуже важливо продовжувати дотримуватися встановлених обмежень і протиепідемічних заходів – носити маски, користуватися антисептиками, уникати скупчень людей“, – заявив Степанов.




