Вантажним транспортом Житомирської області у січні–березні 2021 року перевезено 3,0 млн.т вантажів, що на 14,9% менше, ніж у січні–березні 2020 року, з них 14,9% вантажів доставлено автотранспортом.
Про це 28 квітня поінформували в головному управлінні статистики Житомирській області.
“Послугами пасажирського транспорту скористалось 17,3 млн осіб, що на 20,9% менше, ніж у січні–березні 2020 року. Автотранспорту надали перевагу 8,7 млн осіб, або 50,3% усіх пасажирів, електротранспортом скористалися 48,3% пасажирів“, – йдеться у повідомленні.




