Якщо чесно, то житомиряни вже “закатували” редакцію сайту Житомир-онлайн своїми дзвінками про трагічну ситуацію із житомирськими тротуарами. Сьогодні знову нам надіслали фото із центру міста. Це тротуар на розі вулиць Великої Бердичівської та Театральної, біля магазину “Брейн”.
– Це вже майже рік! Решітки каналізаційного стоку пообривали та покрали, придуркуваті напівсфери позбивали… Це жах! – бідкався наш читач, – Невже керівникам міста так наплювати на житомирян і Житомир? За рік ніхто не закрив новими решітками каналізаційний сток, за рік ніхто не приладнав на свої місця ці нещасні напівсфери!!!





