Свіжі новини
ГоловнаПодіїСкільки ще часу цей, прости Господи, голова облдержадміністрації Бунечко псуватиме життя житомирян?

Скільки ще часу цей, прости Господи, голова облдержадміністрації Бунечко псуватиме життя житомирян?

Бунечко та його холуї, мабуть, мають житомирян за кінчених ідіотів. Інакше вони б не продовжували організовувати так звані “тарифні протести”.

Це вже просто дістало!

Мало того, що вчора поліція перекрила вулиці Житомира через марафон, то ще й знову перекрили центр Житомира через “тарифні протести”. Візьміться за голову! Вихідний день! Нікого із чиновників немає на роботі.

Яка “акція протесту”? Чому ніхто не веде протестантів під Офіс президента Зеленського у Києві на вулиці Банковій? Там – наша біда, там – головний двигун підвищення тарифів, там сидять слуги олігархів.

Але замість цього холуї-ляльководи Бунечка знущаються над житомирськими водіями, змушуючи їх стояти у пробках, знущаються над усіма житомирянами, бо двигуни автомобілів у пробках все одно працюють і ми всі дихаємо супер загазованим повітрям.

Не питаю, звідки в організаторів цього театру ресурс. Перша особа області – не бідна людина. Але не бідний він – за наш рахунок. Це яку совість треба мати, щоб сидіти на нашій шиї і підло знущатися над житомирянами?

P.S. Особливий цинізм в організаторів псевдоакції до житомирських пенсіонерів, загнаних у страшні злидні хазяями Бунечка. Їх по-єзуїтськи використовують, обдурюючи знову і знову, а вони навіть не догадуються, що партизанським загоном керують агенти гестапо.

Антон Семашко
Читайте також