Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїPfizer поставить бідним країнам безкоштовно і за зниженою ціною 2 млрд доз...

Pfizer поставить бідним країнам безкоштовно і за зниженою ціною 2 млрд доз вакцини від COVID-19

Фармацевтичні компанії Pfizer і BioNTech поставлять бідним країнам безкоштовно і за зниженою ціною державам з невеликим доходом 2 млрд доз вакцини від коронавірусу протягом 18 місяців. Половина з цього обсягу буде поставлена до кінця поточного року.

Реклама

Про це оголосив голова правління і головний керівник Pfizer Альберт Бурла, передає Financial Post.

“Pfizer і BioNTech зобов\’язуються надати 2 млрд доз наших вакцин проти COVID-19 країнам із середнім і низьким рівнем доходів протягом наступних 18 місяців“, – заявив Бурла в ході Всесвітнього саміту з питань охорони здоров\’я.

Він уточнив, що 2 млрд доз будуть розподілені між бідними безкоштовно, а державами із середнім і низьким доходом – за зниженою ціною. Перший мільярд доз планується поставити до кінця 2021 року.

Реклама

Нагадаємо, 20 травня Євросоюз підписав третій контракт з концерном BioNTech – Pfizer на постачання 1,8 млрд доз вакцини від коронавірусу. Документ передбачає розміщення виробництва препарату в ЄС.

Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама