Реклама
Свіжі новини
ГоловнаСвітЗавтра послуги реєстрації актів цивільного стану повернуть усім громадам

Завтра послуги реєстрації актів цивільного стану повернуть усім громадам

Підпишіться на нас в Google
Додати зараз

Послуги державної реєстрації актів цивільного стану завтра повернуть усім територіальним громадам. Відповідний закон завтра набере чинності.

Реклама

Документ опублікований у виданні “Голос України”.

Він набере чинності на наступний день після оприлюднення.

Цей закон забезпечує право громадян на отримання таких базових адміністративних послуг як державна реєстрація народження, шлюбу, смерті.

Реклама

Внаслідок децентралізаційних реформи мільйонам громадян України був суттєво утруднений доступ до державної реєстрації народження, шлюбу, смерті.

До прийняття документа Верховною радою міста обласного значення, у тому числі об\’єднані і укрупнені територіальні громади, утворені на базі таких міст як шляхом добровільного приєднання, так і на підставі рішень Кабінету міністрів про затвердження територій тергромад не мали повноважень в сфері ДРАЦС.

Закон надає територіальним громадам, утвореним на базі міст обласного значення, повноваження по реєстрації народження, шлюбу, смерті.

Реклама

Нагадаємо, Верховна рада схвалила в цілому законопроект №4382 в кінці квітня.

Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама