Поліцейські Новоград-Волинського районного відділу поліції розшукали та повернули додому 7-річну дитину.
Про це розповіли у ювенальній превенції Житомирської області.
“28 червня близько 1.00 години ночі до поліції звернулася жителька міста з повідомленням про зникнення її 7-річної доньки. Зі слів матері дитина близько 16.00 пішла з дому і де вона дотепер знаходиться – пояснити не може. Поліцейські встановили, що цього дня мати перебувала в стані алкогольного сп\’яніння. Дитина, залишена без нагляду, вийшла з дому і пішла у невідомому напрямку. Під час огляду поліцейські виявили в помешканні антисанітарні умови проживання, не прийнятні для дитини“, – йдеться у повідомленні.
Водночас до розшуку дівчинки долучився особовий склад відділу поліції. Пошуки тривали близько 4 годин.
Близько 5.00 правоохоронці розшукали дитину в одній із родин на сусідній вулиці, де вона залишилася ночувати у подружки.
Наразі дівчинка поміщена до медичного закладу. Подальшим її влаштуванням займатиметься служба у справах дітей.
На матір складено адміністративний протокол за неналежне виконання батьківських обов\’язків.





