Реклама
Свіжі новини
ГоловнаУкраїнаЯк живе окупаційна облдержадміністрація - машина за 600 тисяч і щоденні поїздки...

Як живе окупаційна облдержадміністрація – машина за 600 тисяч і щоденні поїздки додому у Київ

З\’явилися нові подробиці про діяльність окупаційної адміністрації Віталія Бунечка.

Реклама

Є найбільш грошовитий департамент – регіонального розвитку ОДА, керує ним зараз “квіточка” із Києва на ім\’я Інна Хоменко, яка так віддається своїй роботі, так бідолашна працює, що в п\’ятницю уже зморена сидить вдома у рідному Києві. Весь житомирський великий будинок за спиною пам\’ятника Корольову перешіптується і не може зрозуміти, за що цій “квіточці” купили за рахунок бюджету новенький автомобіль “Міцубіші Аутлендер” за 600 тисяч гривень та ще й за 10000 тисяч гривень поставили на ньому сигналізацію. Кажуть, це що не вкрали машину з-під її рідного київського під\’їзду.

Це ж треба – щодня 130 кілометрів з Києва до Житомира, а після обіду знову 130 кілометрів із Житомира до Києва. Бідолашна Інна всю зарплату віддає на пальне, бо в Житомирі зняти для неї квартиру облдержадміністрації – не по кишені, усі гроші пішли їй на машину…

А ще рядові працівники облдержадміністрації, заздрісні і завидющі, ніяк не можуть забути, як минулого року наша “квіточка” в будинку ОДА приватизувала собі кабінку туалету: встановила замок, ключ від якого був тільки в неї. Про це читайте ТУТ.

Реклама

Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама