Реклама
Свіжі новини
ГоловнаБез категоріїУ Кабміні повідомили, коли Україна перейде в режим "без паперів"

У Кабміні повідомили, коли Україна перейде в режим \”без паперів\”

Україна перейде в режим безпаперового документообігу через три місяці.

Реклама

Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль написав у Facebook.

“Цього тижня президент Володимир Зеленський підписав закон про переведення всіх публічних послуг в онлайн. Жоден державний орган не зможе більше вимагати паперової довідки, оскільки вся інформація міститиметься в електронних реєстрах“, – написав прем’єр.

Він зазначив, що завдяки режиму “без паперів” кількість електронних послуг суттєво збільшиться, а корупційна складова буде остаточно знищена.

Реклама

“Мінцифри активно працює над автоматизацією послуг, щоб виключити вплив людського фактора на ухвалення рішень”, – підкреслив Шмигаль.

Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама