Україна перейде в режим безпаперового документообігу через три місяці.
Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль написав у Facebook.
“Цього тижня президент Володимир Зеленський підписав закон про переведення всіх публічних послуг в онлайн. Жоден державний орган не зможе більше вимагати паперової довідки, оскільки вся інформація міститиметься в електронних реєстрах“, – написав прем’єр.
Він зазначив, що завдяки режиму “без паперів” кількість електронних послуг суттєво збільшиться, а корупційна складова буде остаточно знищена.
“Мінцифри активно працює над автоматизацією послуг, щоб виключити вплив людського фактора на ухвалення рішень”, – підкреслив Шмигаль.




