Романівці скаржаться, що у Романові на вулиці Фрунзе вже тиждень лежать великі гілляки на дорозі і їх чомусь ніхто не прибирає.
Реклама
Містяни вважають це аварійно небезпечним.
Реклама
Романівці скаржаться, що у Романові на вулиці Фрунзе вже тиждень лежать великі гілляки на дорозі і їх чомусь ніхто не прибирає.
Містяни вважають це аварійно небезпечним.