12 серпня під час сесіі, за поданням Швайківської ОТГ, було прийнято рішення про присвоєння звання Почесний громадянин Бердичівського району для композитора і митця Олеся Коляди.
– Виправлено історичну несправедливість, допущену міським головою та окремими депутатами Бердичівської міської ради. Щиро вдячний колегам з районної ради і головам громад та усім, хто підтримав видатного митця. А місту…. місту має бути соромно, – пише відомий місцевий журналіст та депутат Бердичівської міської ради Денис Заремський.
Нагадаємо читачам сайту Житомир-Онлайн, що депутати міської ради намагалися надати відомому композитору звання Почесного громадянина Бердичева, але через позицію міського голови Орлюка Коляда не отримав цього звання. Помилку своїх колег з міста виправили депутати Бердичівської районної ради. Молодці!




