Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїДвоє жителів Житомирської області померли від коронавірусу за минулу добу

Двоє жителів Житомирської області померли від коронавірусу за минулу добу

Через недотримання карантинних та профілактичних заходів у Житомирській області щодня реєструються нові випадки захворювання на коронавірусну інфекцію та зростає кількість летальних випадків внаслідок захворювання на COVID-19.

Реклама

За минулу добу на Житомирщині зареєстровано 2 летальні випадки від коронавірусної інфекції.

Про це 13 вересня повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.

Так, від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, померли: 73-річна жінка з Ружинського району та 69-річна коростенка.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама