Через недотримання карантинних та профілактичних заходів у Житомирській області щодня реєструються нові випадки захворювання на коронавірусну інфекцію та зростає кількість летальних випадків внаслідок захворювання на COVID-19.
За минулу добу на Житомирщині зареєстровано 4 летальні випадки від коронавірусної інфекції.
Про це 17 вересня повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.
Так, від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, померли:
Новоград-Волинський Жіноча 69
Новоград-Волинський Жіноча 73
Чуднівський Чоловіча 55
Хорошівський Чоловіча 61




