Реклама
Свіжі новини
ГоловнаУкраїнаЗа добу на Житомирщині від Covid померли 4 людини

За добу на Житомирщині від Covid померли 4 людини

Через недотримання карантинних та профілактичних заходів у Житомирській області щодня реєструються нові випадки захворювання на коронавірусну інфекцію та зростає кількість летальних випадків внаслідок захворювання на COVID-19.

Реклама

За минулу добу на Житомирщині зареєстровано 4 летальні випадки від коронавірусної інфекції.

Про це 17 вересня повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.

Так, від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, померли:

Реклама

Новоград-Волинський Жіноча 69
Новоград-Волинський Жіноча 73
Чуднівський Чоловіча 55
Хорошівський Чоловіча 61

Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама