У Житомирі розпочинається процес відновлення водопостачання.
Про це о 10:14 повідомила пресслужба житомирського водоканалу.
“У водопровідній камері, що знаходиться в районі Кам\’яного узвозу, замінено 2 одиниці запірної арматури. Це дасть змогу розпочати роботи із реконструкції дюкерного переходу, що пролягає через р. Кам\’янку. За 1,5-2 години житомиряни будуть з водою. Основні процеси були виконані підрядною організацією “КСМ-ГРУП” вночі, щоб не створювати житомирянам незручності. Хлопцям вдалося виконати роботи раніше заплановаого часу. Звертаємо увагу, що одразу після відновлення водопостачання унаслідок гідроудару можливе тимчасове погіршення якості води”, – зазначили у водоканалі.





