Реклама
Свіжі новини
ГоловнаТоп-новиниДТП у Житомирі: автівка збила людину при в'їзді до "Метро"

ДТП у Житомирі: автівка збила людину при в\’їзді до \”Метро\”

У Житомирі, біля в\’їзду до супермаркету “Метро” сталося ДТП. Вантажівка “Газель” збила людину. Потерпілий – чоловік, його швидка забрала до лікарні.

Реклама

Очевидці розповіли журналістові сайту Житомир-онлайн про обставини пригоди: “Чоловік був п\’яний, сам упав під “ГАЗЕЛЬку”, а водію тепер проблема”…

Реклама

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама