Реклама
Свіжі новини
ГоловнаТоп-новиниЖитомиртеплокомуненерго хоче купили Renault за пів мільйона

Житомиртеплокомуненерго хоче купили Renault за пів мільйона

Комунальне підприємство “Житомиртеплокомуненерго” Житомирської міської ради має намір придбати Renault LODGY.

Реклама

Інформація про проведення торгів 21 жовтня була опублікована на сайті Prozorro.

За транспортний засіб Житомиртеплокомуненерго готове віддати 510 тис. грн.

Аукціон має відбутися 2 листопада.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама