Через недотримання карантинних та профілактичних заходів у Житомирській області щодня реєструються нові випадки захворювання на коронавірусну інфекцію та стрімко зростає кількість летальних випадків внаслідок захворювання на COVID-19.
Про це 12 грудня повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.
Так, від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, померли:
Житомир Жіноча 41
Житомир Чоловіча 72
Бердичів Чоловіча 54
Овруч Жіноча 62
Попільня Чоловіча 56




