Сьогодні Житомир отримав 335 ноутбуків для закладів освіти.
Про це 13 грудня у Фейсбук написав мер Житомира Сергій Сухомлин.
“Наша громада одна з 59 по області, хто взяв участь у програмі з придбання комп’ютерної техніки шляхом співфінансування з державою. Ноутбуки передадуть у всі 32 школи міста. Кількість на кожну з шкіл визначали з огляду на потребу. Ці ноутбуки будуть допомогою вчителю в роботі та забезпечать понад 30 відсотків від загальної потреби по міських школах. Ми чудово розуміємо, що під час пандемії коронавірусу не всі наші школи могли забезпечити нормальне дистанційне навчання дітей. Особливо, коли ми потрапляли в червону зону і наші заклади мали працювати онлайн. Якісне навчання, гарні технічні можливості, — це дуже важливо для наших дітей і педагогів, – йдеться у повідомленні.






