Щойно взяв участь у відкритих обговореннях в НКРЕКП.
❕Йшлося про схвалення нового тарифу на розподіл газу, зокрема по Житомиру.
В жовтні Житомиргаз намагався провести слухання та підняти вартість розподілу газу в 2,5 рази!
Завдяки резонансу, завдяки позиції депутатів міської та обласної рад, активної громади Житомира та всіх небайдужих, — ми відстояли свою позицію!
‼️ Сьогодні в НКРЕКП затвердили підняття тарифу на 2 копійки (це менше за 1%)!
Це важливо!
По-перше, для повноцінного виконання підписаного Меморандуму про непідняття тарифів у цьому опалювальному сезоні, — змін в платіжках за тепло не буде.
А по-друге, ті, хто не підключений до централізованого опалення також виграє — не отримають підняття тарифу на розподіл природного газу.
Всіх вітаю, це спільна перемога!
Що про це пишуть житомиряни в інтернеті:





