На Польовій у Житомирі біля «Фуршета» у вівторок, 21 грудня, загорівся тролейбус. Про це повідомили очевидці події.
Реклама
Тролейбус димів, – пише сайт 1 zt.
Середня секція, там де «гармошка» – палала. Транспорт загорівся на ходу. Потерпілих немає. На місце прибули пожежники.
Реклама





