До редакції сайту Житомир-Онлайн зателефонували обурені житомирські водії і поскаржилися, що зараз на перехресті вулиць Грушевського та Східної “працює” на жебрацьку мафію професійний прошак на інвалідському візочку.
– Це перехрестя вулиць Грушевського та Східної сьогодні, перед святами, вкрай заповнене автівками – люди їдуть закуповуватися у “Метро” та “Глобал”. Жебрак з його “бізнесом” раз у раз породжує аварійні ситуації, – скаржився наш читач. – Чому цього не бачить поліція? Чому житомирським поліцаям байдужа безпека руху на вулицях міста? Усі в Жиотомирі тільки й говорять, що єдине, що цікавить поліцію, – неправильно припарковані авто, бо керівники поліції ніби мають свою “долю” в майбутніх платних парковках…





