Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїУ Житомирі знову "замінували" торгові центри

У Житомирі знову \”замінували\” торгові центри

Електронне повідомлення про замінування торговельних центрів в м. Житомирі надійшло 13 січня близько 10:15. Нині на місцях розташування закладів, по вул. Київській та на Житньому ринку, працюють відповідні підрозділи поліції та інші екстрені служби.

Реклама

Про це 13 січня поінформувала пресслужба ГУНП в Житомирській області.

“Правоохоронці проводять евакуацію працівників та відвідувачів торговельно-розважальних центрів міста та обмежили доступ до потенційно небезпечної території. Поліцейські слідчо-оперативної групи Житомирського райуправління на місці події фіксують всі обставини. Також працюють й інші підрозділи поліції та відповідні структури“, – повідомили в поліції.

Фахівці вибухотехнічної служби розпочали ретельне обстеження потенційно території.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама