Електронне повідомлення про замінування торговельних центрів в м. Житомирі надійшло 13 січня близько 10:15. Нині на місцях розташування закладів, по вул. Київській та на Житньому ринку, працюють відповідні підрозділи поліції та інші екстрені служби.
Про це 13 січня поінформувала пресслужба ГУНП в Житомирській області.
“Правоохоронці проводять евакуацію працівників та відвідувачів торговельно-розважальних центрів міста та обмежили доступ до потенційно небезпечної території. Поліцейські слідчо-оперативної групи Житомирського райуправління на місці події фіксують всі обставини. Також працюють й інші підрозділи поліції та відповідні структури“, – повідомили в поліції.
Фахівці вибухотехнічної служби розпочали ретельне обстеження потенційно території.




