Під вечір 19 січня, близько 21:00 годині, на межі міста Житомир та села Оліївка, по трасі трапилась ДТП з летальним наслідком…
За попередньою інформацією,: “Водію автівки “Volkswagen”, що рухалась в сторону Житомира, за кермом стало зле (ймовірно серцевий напад), через що, він втратив здатність кермувати та авто винесло з дороги в кювет…” В салоні вже “пом\’ятого” авто, було ще троє чоловіків, що їхали разом з ним… З ними все добре: цілі й не ушкоджені. Вони й повідомили про “пригоду” та “смерть” водія середнього віку, відповідні служби та близьких загиблого.
На місці працювали швидка, патрульна поліція, слідчо-оперативна група та інші причетні служби, які детальніше встановлять причини трагедії враховуючи всі обставини.
Рідним та близьким покійного висловлюємо співчуття…








