Вранці 24 січня у Житомирі правоохоронці знову отримали повідомлення про замінування торговельних центрів центрів, лікарень, дитячих садочків.
Про це повідомили читачі, а в пресслужбі патрульної поліції підтвердили інформацію
«Дійсно, на електронну адресу Управління патрульної поліції надійшов лист про те, що заміновано всі дитячі садки, лікарні, торговельні центри», – розповіла пресофіцер патрульної поліції Житомирської області Тетяна Носадчук.
У пресслужбі ГУ Нацполіції у Житомирській області зазначили, що інформація про замінування перевіряється.
Варто наголосити, що у школі №3 станом на 10:50 ніхто не повідомляв про “замінування”.





