Реклама
Свіжі новини
ГоловнаУкраїнаЖитомирська політехніка на місяць іде на дистанційне навчання

Житомирська політехніка на місяць іде на дистанційне навчання

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 25 січня 2022 року № 1/266-22 «Про організацію освітнього процесу в закладах освіти під час епідемічної небезпеки» та наказу ректора Державного університету “Житомирська політехніка” від 28 січня 2022 року № 51/од, в університеті по 25 лютого 2022 року проведення усіх видів навчальних занять в академічних групах усіх курсів, освітніх ступенів і форм навчання буде відбуватися з використанням технологій дистанційного навчання.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама