У Житомирі сьогодні почали замінювати старі напівсфери на нові. Мабуть, ті напівсфери уже “зносилися”, обдерлися, побилися…. Їх встановили, щоб водії на авто не заїжджали на тротуари.
Цікаво, хтось порахував, у яку цифру обійшлася житомирянам чиясь геніальність із цією “золотою” плиткою і цими “золотими” напівсферами. До речі, плитку теж незабаром мінятимуть…





