Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїУ Житомирській ОДА зібрали брифінг стосовно запровадження надзвичайного стану

У Житомирській ОДА зібрали брифінг стосовно запровадження надзвичайного стану

Верховна рада ввечері 23 лютого проголосує за введення надзвичайного стану в Україні.

Реклама

Про це на брифінгу 23 лютого повідомив голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко.

«Наголошую, що в Україні введене не воєнний, а надзвичайний стан. На територіях областей починають діяти оперативні штаби під керівництвом голів обласних державних адміністрацій, сьогодні о 16:30 буде зібрано такий штаб і ми проведемо перше засідання. Хочу наголосити, що встановлюється заборона проведення масових заходів, забороняється проведення мітингів. Верховна рада має ухвалити відповідне рішення (затвердивши рішення РНБО про введення надзвичайного стану) впродовж 48 годин, але ми очікуємо його вже сьогодні вечері», – сказав Віталій Бунечко.

Голова ОДА наголосив: якщо ситуація буде такою, як зараз, то для звичайних громадян зараз нічого не зміниться, хіба що люди побачать більше перевірок на дорогах.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама