Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїВ українському полоні краще, ніж в армії РФ: опубліковано зізнання окупанта

В українському полоні краще, ніж в армії РФ: опубліковано зізнання окупанта

В українському полоні краще, ніж у російській армії, вважає загарбник з РФ, що потрапив у полон до захисників України.

Реклама

Відеозапис з окупантом опублікувала Служба безпеки України.

Якби у мене була можливість воювати за Україну, прийняти присягу, перевезти свою сім\’ю і залишитися тут жити – я б із задоволенням це зробив“, – заявив 21-річний солдат.

Він здивований, що в полоні до нього ставляться по-людськи, і бачить в цьому контраст зі ставленням у Росії, який вражає.

Реклама

За даними СБУ, його підрозділ приїхав в Україну з іншого кінця РФ, а дорога тривала 4-5 днів.

“Коли перетнули кордон, побачили трупи, близько 50 одиниць розбитої техніки, й тоді зрозуміли: ніяка це не спецоперація, а справжня війна. Хотіли розвернутися і виїхати звідти, але пригрозили розстрілом”, – розповів полонений.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама