Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїЖитомирський міський голова Сергій Сухомлин про чорнобильців: "Завжди пам’ятатимемо тих, хто рятував...

Житомирський міський голова Сергій Сухомлин про чорнобильців: \”Завжди пам’ятатимемо тих, хто рятував світ!\”

36-та річниця чорнобильської трагедії.

Без сумніву вона охопила весь світ.

Реклама

Режим знову намагався втрутитися в стратегічний об’єкт, ЧАЕС.

Натомість — орки відхопили там радіації.

А нашим військовим вдалося повернути світові впевненість та безпеку, повернути контроль над Чорнобильською АЕС.

Реклама

Ми завжди пам’ятатимемо тих, хто ліквідовував наслідки катастрофи…

Ціною власного життя та здоров’я!

Завжди пам’ятатимемо тих, хто рятував світ!

Реклама
Сергій Сухомлин

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама