Москалі убили відомого житомирського сировара Олександра Кононова, який заснував ферму та виробництво сирів у Десятинах Коростенського району.
Житомиряни добре пам\’ятають цю добру і непересічну людину, бо у вересні минулого року він власною персоною приїздив до Житомира на День міста та продавав “сири Санича” на фестивалі вуличної їжі.
Прочитайте, будь ласка, зворушливу історію з позицією:
З Олександром Кононовим ми з Данилом Павловим познайомилися влітку 2016 року, коли приїхали до нього в забуте богом село в Житомирській області. Він пригощав нас своїм сиром, варив однією рукою шурпу і говорив багато мотиваційних речей про те, що треба бути сильним та безстрашним.
Він родом із Луганської області. Був у полоні у рашистів, бо не боявся говорити про любов до України та допомагати нашій армії. Після обміну вийшов із полону та поїхав на Житомирщину, де організував ферму “Сири Санича”. Через кілька років таки повернувся назад, на свою малу батьківщину.
Під час другої хвилі окупації його застрелили у власному будинку. За позицію, за українську мову, за вишиванку.





