Танк переїхав!
Так, робили це тихо. Зранку. Це потрібно було для безпеки. Скупчення не на часі.
Тепер пам’ятник-танк Т-34-85 займе своє місце поруч з Монументом Вічної слави!
Там щороку, 8-го травня будемо вшановувати пам’ять загиблих у Другій світовій війні, зокрема тих, хто визволяв від загарбника Житомир.
Назву Площі Перемоги змінювати не будемо! Після війни ми її капітально відремонтуємо. І ця назва символізуватиме перемогу над нацизмом у Другій світовій та над рашизмом у сучасній російсько-українській війні!
Забувати історію не можна.
Але робити, як в рф, фетиші з радянських пам’ятників та називати перемогу в Другій світовій, де загинули мільйони, святом… цинічно.
Пам’ятати про всіх захисників та вшановувати їхню пам’ять! Ось що насправді важливо.
І ми це робитимемо завжди.




