Рідні, близькі, друзі, знайомі, представники місцевої влади, житомиряни сьогодні попрощалися із захисником України Ігорем Дроздовим.
Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав міський голова Сергій Сухомлин.
“Не люблю, коли наших загиблих Героїв «маркують» під вантаж 200. Це неправильно. Це по-суті радянщина, коли від людей ховали правду про кількість полеглих солдатів. Вантаж 200 поїде з орками в росію. А у нас воїни повертаються на щитах. Бо вони Герої. Бо вони боронять свою землю. Бо вони ціною власного життя зупиняють ворога і вибивають його зі своєї країни. На щиті повернувся Дроздов Ігор Володимирович. Спочивай з миром, Герою! Вічна пам’ять твоєму подвигу та імені! Ми будемо зі щитом! А ті, хто повертається на щитах, будуть у вічній шані вільних поколінь нащадків”, – йдеться у повідомленні.





