Реклама
Свіжі новини
ГоловнаТоп-новини"Полетять ракети, будуть вибухи": екстрасенс назвала міста, що можуть опинитися під ударом...

\”Полетять ракети, будуть вибухи\”: екстрасенс назвала міста, що можуть опинитися під ударом 24 серпня

Підпишіться на нас в Google
Додати зараз

Екстрасенс Людмила Хомутовська в програмі “Таня+” назвала українські міста, які можуть постраждати від ракетних ударів вже 24 серпня.

Реклама

За її словами, важка ситуація зберігається на сході України. Також будуть ракетні удари по центру України. Карти обіцяють нелегкий день і Західній Україні.

Крім того, експерт дала прогноз і по містах. Вона відмітила, що в Миколаєві ситуація залишається напруженою, як і раніше. Також наступного тижня “прильотів” варто чекати Одесі та Одеській області. Така ж ситуація чекає на Харків.

У Бахмуті теж тихо не буде. За словами екстрасенса, ситуація трохи покращиться, але місто будуть обстрілювати. Ворожі ракети долетять і до Донецька, але там ситуація буде більш-менш стабільною, а ось в області все буде набагато складніше.

Реклама

Луганську екстрасенс передбачила обстріли і руйнування наступного тижня. Енергодар також буде страждати. Що стосується Херсона, то там ситуація більш-менш стабільна, але ночі будуть неспокійні. Там можуть бути вибухи. У Краматорську і Слов\’янську теж тихо не буде.

Реклама
Читайте також
Реклама
Реклама
Реклама