Військовий час – найважчий і найстрашніший період людського життя, але й він пройде. Над мирними полями зійде добре усміхнене сонечко, гучні гуркіт у небі стануть тільки провісниками грози, шалено захочеться тепла та домашнього затишку. Найкраще наближають цей щасливий час — мрії, у тому числі про мирний затишний свій будинок. Архітектурні бюро вже зараз готові надати широкий вибір проектів на будівництво. Яким він має бути – цей ідеальний будинок майбутнього.
Основні критерії майбутнього будинку
Складне військове життя навчило цінувати комфорт, уникати непотрібного шику, химерності та надмірностей. Найбільш затребуваною в оновленій країні стане архітектура Західної Європи та мінімалізм. Головною концепцією цих стилів є класичний раціоналізм. Проекти будинків не передбачають жодних надмірностей. Краса народжується шляхом використання природних фактур та правильних геометричних форм, а також за допомогою світлових ефектів. Простір всіх приміщень, як основних, так і допоміжних, використовується дуже ефективно, кількість коридорів та їх площа зведена до мінімуму.
Кількість житлових кімнат визначається за кількістю мешканців будинку. Спальні об\’єднуються у житловий блок та доповнюються ванною кімнатою. Вбудований гараж, котельню та підсобні приміщення для зручності мають поруч. Злиття площі зали, їдальні та кухні за рахунок відсутності стін та перегородок утворює простору вітальню. Поверховість таких будинків передбачає один, максимум два рівні. У двоповерхових котеджах верхній рівень віддають під особистий простір мешканців будинку.
В умовах повоєнного відновлення велику роль відіграють інноваційні будівельні матеріали та сучасні технології зведення житла:
• фундамент – плитний або зі збірного залізобетону;
• стіни – пінобетонні або керамічні блоки, утеплені плитами мінеральної вати;
• фінішне покриття стін – штукатурна суміш або фасадні панелі;
• кроквяна система даху з дерев\’яних дощок та бруса;
• покрівля – металева, бітумна або керамічна черепиця;
• вікна – металопластикові конструкції з герметичними склопакетами.
• вхідні двері – металеві, міжкімнатні із МДФ, ДСП та дерев\’яного масиву.
Це дозволить швидко, недорого, а головне якісно відродити житловий фонд. При виборі архітектурного бюро важливо звернути увагу на наявність державної ліцензії на виконання пошуково-проектних робіт, досвід фахівців, репутацію компанії та відгуки реальних клієнтів.
Джерело матеріалу: https://ua.dom4m.com.ua/