Шановні бердичівляни, вже комусь повернув “Житомиргаз” кошти у кого була переплата на 01.05.22 р. за спожитий газ? Чи це тільки я залишилась? – написала у соціальній мережі Фейсбук
Реклама
Шановні бердичівляни, вже комусь повернув “Житомиргаз” кошти у кого була переплата на 01.05.22 р. за спожитий газ? Чи це тільки я залишилась? – написала у соціальній мережі Фейсбук