Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїУ житомирському водоканалі пояснили, як здійснити корегування прогнозованих нарахувань за воду та...

У житомирському водоканалі пояснили, як здійснити корегування прогнозованих нарахувань за воду та уникнути переплат

Підпишіться на нас в Google
Додати зараз

Містяни часто скаржаться на те, що «Житомирводоканал» здійснює нарахування, хоч люди і не користуються водою, у водоканалі кажуть: через не вчасно передані показники лічильників, нарахування здійснюють за середньомісячними показниками та пояснюють, як відкорегувати прогнозовані нарахування.

Реклама

Про це 12 жовтня повідомила пресслужба КП «Житомирводоканал».

«Часто ми отримуємо звернення від вас, у яких ви скаржитеся на те, що не користувалися водою, а вам були здійснені нарахування. Причина такого стану речей дуже проста: якщо ви не передали показники, то ми про це не дізналися і програма автоматично нарахувала показники за середньомісячними показниками ваших лічильників. Якщо ж ви не передаєте показники протягом довгого часу – це може призвести до формування некоректних даних у платіжках, тому просимо передавати їх щомісячно (зокрема й незмінні)», – йдеться в повідомленні.

У водоканалі зазначають, якщо людина виїхала за кордон, не має змоги передавати показники через кол-центр, а прогнозовані нарахування здійснюються, то вирішити цю проблему легко.

Реклама

«Напишіть нам у месенджері вашу адресу і останні показники – ми внесемо їх у базу даних, а з наступного місяця ви зможете їх передавати через наші дистанційні електронні сервіси: особистий кабінет, Telegram чи Viber-бот», – додають у пресслужбі водоканалу.

Перелік сервісів:

https://cpp.vodokanal.zt.ua/
https://chats.viber.com/gkh_in_ua
https://t.me/GKH_IN_UA_BOT

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама