За 9 місяців війни у пологовому відділенні КП «Лікарня № 1» народилося понад 1400 дітей.
Про це 24 листопада повідомила Житомирська міська рада.
«Єва, Євгенія, Олександра, Амірдер, Михайло. Сьогодні на 9-му місяці війни у пологовому відділенні КП «Лікарня № 1» народилося троє дівчаток і два хлопчика. У цілому, з 24.02.22 у міському пологовому відділенні народилось 1464 дитини. Хлопчиків — 736, дівчаток — 728», – йдеться в повідомленні.




