Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїЗ будівлі Житомирської обласної військової адміністрації евакуювали людей

З будівлі Житомирської обласної військової адміністрації евакуювали людей

У Житомирі 6 грудня перевіряють інформацію про замінування будівлі обласної державної адміністрації. Працівників ОДА евакуювали.

Реклама

У пресслужбі ГУНП у Житомирській області розповіли, що на місце виїхали правоохоронці.

«Дійсно, є інформація про замінування приміщення обласної військової адміністрації. Відомо, що повідомлення надійшло телефоном»
, – прокоментувала речниця ГУ Нацполіції Алла Ващенко.

Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама