Реклама
Свіжі новини
ГоловнаСвітМалинчанин “Орест” Козацький повернувся на військову службу після російського полону

Малинчанин “Орест” Козацький повернувся на військову службу після російського полону

Дмитро “Орест” Козацький повертається на військову службу після того, як пережив російський полон.

Реклама

Про це захисник повідомив у Twitter. Дмитро був небагатослівним: опублікував лише короткий твіт, який супроводив фото.

“Сьогодні перший день, як повернувся на військову службу”, – написав Дмитро Козацький.

Користувачі соцмережі привітали “Ореста” з Днем ЗСУ та дякують за захист.

Реклама
Малинчанин “Орест” Козацький повернувся на військову службу після російського полону

Фото: Twitter Дмитра Козацького

Хто такий Дмитро Козацький
Це голова пресслужби полку захисників Маріуполя (позивний Орест).

Дмитро – автор кадрів поранених бійців у польовому шпиталі на заводі “Азовсталь”, які облетіли весь світ. Через це Дмитра “Ореста” Козацького називають “очима Азовсталі”.

Реклама

Він народився в місті Малин Житомирської області. “Оресту” 27 років. У 2014 був учасником Революції гідності.

З 20 травня 2022-го він перебував у російському полоні і лише в серпні стало відомо, що Дмитро живий.

21 вересня Дмитро Козацький повернувся з російського полону.

В жовтні українські фотографи Костянтин і Влада Ліберови показали, як виглядає Дмитро Козацький після російського полону.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама