Реклама
Свіжі новини
ГоловнаУ центрі Житомира чоловік вкрав кілька посилок з «Нової пошти». ФОТО

У центрі Житомира чоловік вкрав кілька посилок з «Нової пошти». ФОТО

Підпишіться на нас в Google
Додати зараз

Оперативники Житомирського районного управління поліції викрили причетного до крадіжки декількох поштових відправлень з місця зберігання неподалік відділення транспортної компанії. Ним виявився 51–річний містянин. У чоловіка поліцейські вилучили частину викраденого майна. Нині за вчинене йому загрожує ув’язнення.

Реклама

Про це 21 грудня повідомляє пресслужба ГУНП у Житомирській області з посиланням на інформацію Житомирського районного управління поліції.

«20 лютого до поліції звернувся представник однієї з логістичних компаній у місті Житомирі з повідомленням про крадіжку. Чоловік розповів, що з металевої клітки біля одного з відділень зникло три посилки з книгами та одягом, загальною вартістю близько 7 тисяч гривень. Відсутність відправлень працівники виявили, коли за ними прийшли отримувачі. Оперативники кримінальної поліції переглянули записи камер відеоспостереження неподалік місця вчинення діяння, провели низку розшукових заходів та встановили можливу причетність до крадіжки 51–річного житомирянина. Чоловік вже притягувався до відповідальності за вчинення інших правопорушень, тож був відомий поліцейським», – йдеться в повідомленні.

Оперативники розшукали його у тимчасовому сховку, там же і було вилучено частину речових доказів. Чоловік розповів, що кілька днів тому увечері він побачив пакунки у металевому контейнері, тож вирішив ними скористатися. Решітка була незамкненою, тож забрати бажане не потребувало багато зусиль. До візиту правоохоронців частину викраденого чоловік вже встиг продати, а те, що залишилося, вилучили правоохоронці.

Реклама

Нині слідчі Житомирського районного управління поліції проводять необхідні процесуальні дії у рамках відкритого кримінального провадження. Попередня кваліфікація діяння – ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) КК України.

У поліції нагадують, що відповідно до чинного законодавства таємне викрадення майна у період воєнного стану карається позбавленням волі від 5 до 8 років.

У центрі Житомира чоловік вкрав кілька посилок з «Нової пошти». ФОТО

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама