Подія сталася 21 березня близько 20:20 на вул. Вінницькій у райцентрі.
Попередньо, водій автомобіля «Skoda Fabia», 30-річний містянин, рухаючись у напрямку вул. Одеської, здійснив наїзд на жінку-пішохода, яка йшла по переходу.
Унаслідок ДТП 46-річна місцева жителька отримала травми, не сумісні із життям.
Нині триває з’ясування всіх причин та обставин події.
Нагадаємо, попередньо на цьому ж місці вже траплялись аварії з потерпілими.





