Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїНа Київському шосе в Житомирі Skoda в'їхала в електроопору: рух транспорту...

На Київському шосе в Житомирі Skoda в\’їхала в електроопору: рух транспорту ускладнений. ФОТО

Сьогодні, 28 березня, близько 15-ї години, на шосе Київському сталася дорожньо-транспортна пригода участю транспортного засобу Skoda.

Реклама

Про це повідомила пресслужба патрульної поліції Житомирської області.

“Патрульні на місці події встановили, що водій легковика не врахував дорожньої обстановки, не вибрав безпечної швидкості руху та в\’їхав у електроопору. На щастя обійшлось без потерпілих. Рух транспорту не ускладнений. На керманича автомобіля Skoda інспектори склали протокол за ст. 124 (Порушення ПДР, що стало причиною ДТП) КУпАП”, – йдеться у повідомленні.

Патрульні на місці події забезпечують безпеку дорожнього руху.

Реклама

Водії, враховуйте погодні умови під час поїздок, будьте відповідальними та уважними за кермом!

На Київському шосе в Житомирі  Skoda в
На Київському шосе в Житомирі  Skoda в
На Київському шосе в Житомирі  Skoda в

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама