Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїВ обласній лікарні Житомира виписали пацієнтів після пересадки печінки і нирки

В обласній лікарні Житомира виписали пацієнтів після пересадки печінки і нирки

Підпишіться на нас в Google
Додати зараз

Третього квітня в обласній лікарні виписали пацієнтів після пересадки печінки і нирки. Одночасну трансплантацію органів вперше провели у Житомирській обласній лікарні в ніч з 19 на 20 березня.

Реклама

Про це Суспільному розповів завідувач відділення кардіохірургії, трансплантації органів і тканин Анатолій Матвійчук.

За його словами, для проведення операцій з трансплантації залучили велику кількість медичних працівників.

“Це дуже велика командна робота. Дуже велика кількість співробітників інших відділень – операційного блоку хірургічної служби, судинної хірургії, лабораторний супровід, відділення реанімації. Дякую всім за роботу, яка була проведена, і завдяки чому є результат нашої праці”, – каже Анатолій Матвійчук.

Реклама

Анатолій Матвійчук (крайній справа), Житомир

Лікар-трансплантолог Дмитро Харьков говорить, що найважча трансплантація – це пересадка печінки.

“Пересадка відбулася стандартно. Післяопераційний перебіг також був стандартним”, – каже Дмитро Харьков.

Дмитро Харьков, Житомир

Медичний директор Житомирської обласної лікарні, хірург Віталій Хоменко розповідає, що операція з пересадки печінки тривала дев’ять годин.

Реклама

“Це дуже приємно, коли пацієнти йдуть додому своїми ногами. Вони задоволені, що ми не лише виконали оперативне втручання, а й з чудовим результатом їх виписуємо”, – говорить Віталій Хоменко.

Віталій Хоменко, Житомир

31-річний Олександр Сикчин – перший пацієнт Житомирської обласної лікарні, якому пересадили печінку від посмертного донора.

“Зараз я себе почуваю набагато краще ніж до операції. Прогнозували, що помру до сорока років. Дякую рідним донора. Словами не передати, наскільки я вдячний лікарям”, – каже Олександр Сикчин.

Олександр Сикчин, Житомир

Зі слів сестри Олександра Сикчина Ельвіри Уманської, вона вже не сподівалася на одужання брата.

“Це шанс один на мільйон. Ми цього чекали багато років. У нього це захворювання від народження, тому ми навіть і не сподівалися”, – говорить Ельвіра Уманська.

Реклама

Олег Колодюк 16 років хворів на ниркову недостатність. 20 березня чоловікові пересадили нирку.

“Зараз я себе вже по-людськи почуваю. Більш-менш здоровий. Скоро буду ганяти і копати землю”, – каже Олег Колодюк.

Житомир, 3 квітня

“Тепер я думаю нас очікує зовсім нове життя, яке буде сповнене радості, мандрів і ми маємо його прожити для всіх. Я вдячна родині донора від нашої сім`ї та сімей всіх пацієнтів, яким надано новий шанс на життя”, – говорить дружина Олега Колодюка Тетяна Маврицька.

Генеральний директор Житомирської обласної лікарні Богдан Леськів розповів, що в обласній лікарні планують ще операцію з пересадки легень. Спеціалісти, які мають відповідний досвід працюють у лікарні і як тільки виникне така можливість, то відразу проведуть трансплантацію.

Богдан Леськів

Реклама
Читайте також
Реклама
Реклама
Реклама