Реклама
Свіжі новини
ГоловнаУкраїнаВійськові, які лікуються у житомирському шпиталі, отримали 150 горняток з щиросердними побажаннями....

Військові, які лікуються у житомирському шпиталі, отримали 150 горняток з щиросердними побажаннями. ФОТО

Днями у Житомирі з нагоди Всесвітнього Дня Вишиванки відбулася акція “Намалюй-подаруй!”, під час якої кожен охочий міг розмалювати горнятко та написати на ньому побажання для наших захисників, які лікуються у шпиталях області.

Реклама

Загалом в рамках акції жителі Житомирщини розмалювали 150 чашок.

Вчора організатори акції «Намалюй – подаруй» передали горнятка хлопцям та дівчатам, які перебувають на лікуванні у військовому шпиталі.

Підтримка та турбота наразі дуже важлива для наших Героїв. Тому військовослужбовці щиро вдячні жителям області за такі чудові подарунки та теплі побажання.

Реклама

Згодом Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Житомирської ОВА з нагоди Дня захисту дітей та з метою психологічного розвантаження бійців, проведуть акцію в шпиталі, під час якої захисники розмалюють ангелів, які будуть передані дітям.

Дякуємо нашим захисникам і захисницям.

Військові, які лікуються у житомирському шпиталі, отримали 150 горняток з щиросердними побажаннями. ФОТО
Військові, які лікуються у житомирському шпиталі, отримали 150 горняток з щиросердними побажаннями. ФОТО
Військові, які лікуються у житомирському шпиталі, отримали 150 горняток з щиросердними побажаннями. ФОТО
Військові, які лікуються у житомирському шпиталі, отримали 150 горняток з щиросердними побажаннями. ФОТО
Військові, які лікуються у житомирському шпиталі, отримали 150 горняток з щиросердними побажаннями. ФОТО
Військові, які лікуються у житомирському шпиталі, отримали 150 горняток з щиросердними побажаннями. ФОТО
Військові, які лікуються у житомирському шпиталі, отримали 150 горняток з щиросердними побажаннями. ФОТО
Військові, які лікуються у житомирському шпиталі, отримали 150 горняток з щиросердними побажаннями. ФОТО
Військові, які лікуються у житомирському шпиталі, отримали 150 горняток з щиросердними побажаннями. ФОТО
Військові, які лікуються у житомирському шпиталі, отримали 150 горняток з щиросердними побажаннями. ФОТО
Військові, які лікуються у житомирському шпиталі, отримали 150 горняток з щиросердними побажаннями. ФОТО
Військові, які лікуються у житомирському шпиталі, отримали 150 горняток з щиросердними побажаннями. ФОТО

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама